Zbrojní průkaz

STŘELNICE
Mokrá-Horákov

Zbrojní průkaz

Přípravné kurzy k získání zbrojního průkazu

Pokud si budete dělat zbrojní průkaz (ZP) je potřeba, abyste předem ovládali jak manipulaci se zbraní, tak vlastní střelbu. Potřebné znalosti můžete získat v přípravných kurzech, které pro Vás pořádáme. 

Každý kurz je sestaven tak, aby pokryl veškeré znalosti, které budete potřebovat při praktické zkoušce. Školit vás bude střelecký instruktor s dlouholetou praxí u ozbrojených složek (Policie ČR, Armáda ČR). 

Kurz je určen pro jednotlivce a menší skupiny uchazečů, kteří se chtějí naučit základní pravidla bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi, a ještě nezískali základní střelecké návyky, ale zejména, připravit se na zvládnutí teoretické části zkoušky odborné způsobilosti a testu. 

V průběhu přípravného kurzu Vám budou vysvětleny všechny náležitosti související se získáním zbrojního průkazu. Bude Vám poskytnuta pomoc při výběru vhodných skupin zbrojního průkazu a poradenství v potřebné literatuře ke studiu, poradenství k písemným testům k přípravě ke zkoušce a možnost rozšířené přípravy.

Délka kurzu……………………… 6 – 8 hodin

Kapacita na 1 kurz……………… 10 účastníků

Min. počet účastníků …………… 4 uchazeči

Cena zahrnuje………………….. chrániče sluchu, chrániče zraku, zapůjčení zbraní, střelivo dle skupin ZP, pronájem střelnice, instruktor

Cena kurzu……………………… 3.100,- / osoba

V případě zájmu, pište info. s kontaktem na Vás, ozveme se zpět s uvedením termínu přípravnému kurzu.

Rezervuj Si svůj čas